> LAÜ’de Yaşam > Öğrenci Dekanlığı > Mezunlarla İletişim ve Kariyer Merkezi

Mezunlarla İletişim ve Kariyer Merkezi

mezunlar-tr

 

Mezunlarımız BİZİZ…

1994 yılında ilk lisans ve 1996 ilk yükseklisans programı mezunlarını verdiğimiz o günden aradan geçen  onur ve gurur  dolu yıllarla 25. Yılımızı kutladığımız bugünlere mezunlarımız üniversitemizin aynası olmuştur. Farklı sektörlerde kariyer yollarına devam eden mezunlarımız üniversitemizin imajı – üniversitemizin gururu – ve üniversitemizin kendisi olmaktadırlar.

Mezunlarla İletişim ve Kariyer Merkezi farklı ülkelerden mezunlarımız ve üniversitemiz arasındaki güçlü bağı koparmamak, dönem arkadaşları ile haberleşme olanaklarını sağlamak, mezuniyetten sonraki kariyer serüvenlerini yeni gelecek öğrencilerimize aktarmak, yürüyecekleri yolda gelecek kaygılarını azaltmada yardımcı olmak, farklı  bakış açıları geliştirmelerinde ve iş olanakları konusunda yardımcı olup yol göstermek için irtibat noktasıdır.

Mezunlarla İletişim ve Kariyer Merkezi olarak  hedefimiz  onur  ve gurur  dolu  duruşumuzu çeyrek  asırdan ilerilere başarılarla taşımaktır.

e-mail : alumni@eul.edu.tr

Lefke Avrupa Üniversitesi Mezunlar İletişim ve Kariyer Merkezi olarak mezunlarımızla olan iletişimimizi güncellemek adına aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurmanız, sizinle olan iletişimi ve işbirliği artırmak konusunda fayda sağlayacaktır.

http://mezun.eul.edu.tr

Alumni