Dekanımızdan…

 

Sevgili Öğrenciler,

Lefke Avrupa Üniversitesi’ne ilk adımlarınızı attığınız bugün sizlere hoşgeldiniz demek istiyorum. LAÜ Öğrenci Dekanlığı olarak sizlere daha iyi hizmet vermek için tüm birimlerimizle sizlere yardımcı olmaya ve hertürlü sorununuzu çözmek için yanınızda olduğunuzu bilmenizi isterim.

Öncelikli hedefimiz üniversitemiz içerisinde yeralan gerek akademik gerekse de idari birimler arasında bir köprü görevi görerek “Öğrenci memnuniyetini” maksimum düzeyde sağlamak ve üniversite yaşamınız boyunca sizlere ailenizden uzakta olmadığınızı hissetmenizi sağlamaktadır. Ana hedefimiz, sizlerin sorun ve taleplerinize en kısa sürede dönüş yapmak ve isteklerinizi üniversitemiz yönetimiyle paylaşmanızı sağlamaktır. Bu amaçla Öğrenci Dekanlık ofisimizin dilekçe birimine, istek ve şikayetlerinizi bildirerek sizlere kısa sürede dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Öğrenci Dekanlık ofisimizin sizlerin katkı ve görüşleriyle daha da güçleneceğine inanmaktayız.

Bunun yanında, Öğrenci Gelişim ve Psikolojik Danışmanlık birimimizde, bireyin özünü gerçekleştirmesine ve topluma yararlı bireyler olmasına yardımcı olmaktadır. Hızla değişen ve gelişen toplumda ortaya çıkabilecek olan sorunlarla baş edebilecek ve değişen çevresine uyum gösterebilecek kimseler olarak yetişmelerine yol göstermek hedefleri arasındadır.

Şimdiden başarılı ve mutlu bir üniversite yaşamı geçirmenizi dileriz.

Doç. Dr. Ertuğ AYDIN

Öğrenci Dekanı

Atilla Aşkın

Doç. Dr. Ertuğ Aydın
Öğrenci Dekanı

Öğrenci Dekanı

Doç. Dr. Ertuğ AYDIN

İletişim Bilgileri

E- Posta Adresi: dos@eul.edu.tr

Tel No: +90 392 660 2000 – 2121 – 2104 – 2114